KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5133570
nr 513 3570
Gravyrer
3st, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 mars 2008
kl 16:44:40
200 kr
150 kr
1.000 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr